top of page

Абонемент

 1. Абонементи на 20 і на 40 годин дійсні ОДИН МІСЯЦЬ з дати оплати, абонемент на 60 годин дійсний ДВА МІСЯЦІ з дати оплати.

 2. Вартість абонемента ДЛЯ ОДНІЄЇ ДИТИНИ на 20 годин - 3500 грн.
  на 40 годин - 6400 грн.
  на 60 годин - 9000 грн.
  Вартість абонемента ДЛЯ ДВОХ ДІТЕЙ на 20 годин - 4000 грн.
  на 40 годин - 7200 грн.
  на 60 годин - 10200 грн.

 3. При підтвердженні невідкладних обставин ми можемо ЗАМОРОЗИТИ абонемент на 2 тижні (у випадку хвороби дитини, термінового виїзду і т.д.). Для цього потрібно одразу при з’ясуванні обставин повідомити адміністратора про ситуацію. Повернення коштів за протермінований абонемент не передбачене.

 4. При покупці абонемента ЗА УМОВИ СКЛАДЕНОГО НАПЕРЕД ГРАФІКА за Вами закріплюється одна основна няня (90% часу) і одна “запасна” (на екстрені 10%). Якщо графік не прописаний і замовлення хаотичні, то є ймовірність, що будуть різні няні.

 5. За умовами абонемента ми самостійно обираємо няню з нашого штату, хто може до Вас приходити, відштовхуючись від графіка і локації. У всіх штатних нянь є досвід роботи з дітьми, всі пройшли школу нянь та мають медичні книги. У випадку, якщо щось не підійшло з особистих причин - ми замінюємо няню.

 6. Обов’язки няні, яка приходить за абонементом: забезпечити веселий і щасливий час дитині, подбати про базові потреби дитини (гігієна, сон, їжа, безпека), ігри відповідно до віку, прогулянка, підтримка чистоти в ігровій зоні. Годує няня дитину тим, чим забезпечили батьки або може приготувати якусь просту страву. 

bottom of page